PHP Scriptler
Trend

phpMeteo – Hava Tahmin Platformu

phpMeteo, kullanıcıların ayrıntılı hava tahmini bilgileri almasına olanak tanıyan bir hava tahmini platformudur. Bu yerleşik coğrafi konum, hava evrim grafiği, çok dilli destek, ışık ve karanlık arayüzü ve daha fazlası ile birlikte gelir.

phpMeteo - Weather Forecast Platform - 3
phpMeteo - Weather Forecast Platform - 4
phpMeteo - Weather Forecast Platform - 5
phpMeteo - Weather Forecast Platform - 6
phpMeteo - Weather Forecast Platform - 7
phpMeteo - Weather Forecast Platform - 8

Kullanıcı Özellikleri

ŞİmDİ – Hava durumu, nem, rüzgar hızı ve yönü ile birlikte, bulunduğunuz yerde mevcut hava nasıl olduğunu görmek için alın. GÜNLÜK TAHMİn – Önümüzdeki 1-5 gün içinde havanın nasıl olacağını, minimum ve maksimum sıcaklığı, hava durumunu ve nemi öğrenin.

SAATLIK TAHMİn – Belirli bir gün için ayrıntılı saatlik hava durumu bilgileri alın, tahmin verileri hava durumu, nem ve sıcaklık içerir.

EVOLUTION – Dahili grafik ile hava evrimini takip edin ve önümüzdeki günlerde havanın nasıl gelişeceğini görsel olarak anlayın.

BİlGİ – Gündoğumu ve Günbatımı kez, Enlem ve Boylam koordinatları ve ziyaret edilen konum ile ilgili diğer hızlı bilgi alın.

SEVGİlİLER – Sık Kullanılanlar arama girişine dahil edilmiştir, tüm kayıtlı konumlarınıza kolayca erişebilirsiniz ve konumlar arasında geçiş yapmanızı kolaylaştırır.

ARAMA – Anında Arama, kullanıcılarınızın 200.000’den fazla yerde arama yapmasına olanak sağlayarak aradıkları yeri bulmanızı son denetir.

DARK MODE – Web sitesinin görünümünü anında ışıktan karanlık moda değiştirin – uçakta veya gece çalışmak gibi düşük ışık koşulları için harika.

Yönetici Özellikleri

SİTE AYARLARI – Web sitesi denetimini tamamlayın, varsayılan konumu ve biçimi değiştirin, coğrafi konumu etkinleştirin veya devre dışı edin, öngörülen gün sayısını ve daha fazlasını sınırlayın. TEMALAR – Dahili tema sistemi, web sitenizin görünümünü yeni bir görünüme çevirerek temalar arasında anında geçiş yapmanızı sağlar.

DİlLER – Yerleşik dil sistemi, kullanıcınızın birden fazla dil arasında geçiş yapmak için hızlı bir yol sağlayarak kendinizi evinizde hissetmesini sağlar.

REKLAM – Önceden tanımlanmış reklam noktaları, ana sayfanın içeriği arasına 3.

DEMO : https://demo.phpmeteo.com/
DOWLAND: https://www.filecad.com/mt60/phpMeteo-v2.0-%E2%80%93-Weather-Forecast-Platform.rar

Etiketler
Daha Fazla Göster

Bir Ton Script

Bir Ton Script sizler için ücretsiz eklentileri, web site şablonlarını , mobil uygulamaları , eklentileri bularak sizlerin hizmetine sunmaya adanmış bir kuruluştur. Siz dostlardan paylaşım bekler saygılarımızı sunarız...

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı